Fotograf Warszawski

o mnie

fot. Joanna Warszawska

Marcin Warszawski – fotograf, dziennikarz, pasjonat gór, miłośnik starych maszyn do pisania i rowerów.  Absolwent komunikacji społecznej w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Przez wiele lat związany z takimi tytułami, jak „Dziennik Polski”,  „Gazeta Krakowska”, „Nasze Miasto”.  Obecnie współpracuję z Gazetą Wyborczą, dla której relacjonowałem m.in. wystawy największych polski fotografów, takie jak „Powiększenie” (Tadeusz Rolke i Chris Niedenthal)  czy „Listy ze świata” (Marcin Dobas, Dawid Kaszlikowski, Jacek Poremba).

Moje artykuły, wywiady  i felietony wielokrotnie cytowane przez między innymi takie media jak Polska Agencja Prasowa, Onet.pl, RMF FM, Puls Biznesu, Wirtualna Polska, Radio Kraków, Rzeczpospolita i Newsweek.

Nominowany do Nagrody Dziennikarzy Małopolski.

Na koncie współpraca, wykonane zlecenia i projekty takich klientów, jak Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Portal Filmowy, ArcelorMittal Poland, Europejskie Centrum Arbitrażu, Fundacja Nowych Ujęć, Noble Life, Intredo Media, Lowcosttravelgroup Limited.

Z aparatem nie rozstaję  się od kilkunastu lat.  Poza reportażem i fotografią społeczną realizuję sesje artystycznej fotografii ślubnej, reklamowej i portretowej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie wiadomości na adres: fotografia@marcinwarszawski.com

error: Content is protected !!